Kosifler Oto, haziran ayında bir BMW sahibi olmak isteyenlerin gönlünü çalmak için hazırladığı yeni kampanyasını duyurdu.

MayFest'e özel donanım paketleriyle BMW 520i, 10,2" 3D harita görünümlü Navigasyon Professional, 18" hafif alaşım jantlar, soft-close özellikli kapılar, güneş korumalı arka camlar, otomatik bagaj kapağı, yüksek çözünürlüklü dijital gösterge ekranı, elektrikli hafızalı ön koltuklar, ConnectedDrive özellikleri ve metalik renk seçenekleri ile satışa sunuluyor.

BMW 5 Serisi 0,49’dan başlayan faiz oranları veya 3 yıl / 60.000 km BMW Service Inclusive Bakım Paketi ve 3. Yıl BMW Uzatılmış Garanti Paketi seçenekleriyle satın alınabiliyor. Ayrıca, 1 EUR= 3,14 TL’lik sabit kur fırsatı da mevcut.

Kampanya yalınızca 5 Serisi ile de sınırlı değil. Haziran ayı sonuna kadar BMW 320i EfficientDynamics'e 0,89 faiz oranı veya 3 yıl / 60.000 km BMW Service Inclusive Bakım Paketi ve 3’üncü yıl BMW uzatılmış garanti paketi seçenekleriyle sahip olmak mümkün.

MayFest'e özel donanım paketleriyle BMW 320i M Sport paket, 600 Watt gücünde,16 hoparlörlü Harman Kardon ses sistemi, 8.8" 3D harita görünümlü Navigasyon Professional, Dakota deri döşeme, elektrikli hafızalı spor ön koltuklar, fren fonksiyonlu Cruise Control, Connected Drive özellikleri ve seriye özel metalik beyaz renk seçeneği bulunuyor.