Toyota’nın her yıl düzenlediği “23 Nisan Toyota Çocuk Şenliği ve Test Sürüş Günleri” artık bir gelenek haline gelmeye başladı. Bu yıl da 23-24 Nisan tarihlerinde tüm çocukları ve ailelerini Toyota plazalara davet eden Toyota, çocuklara eğlence dolu etkinlikler ve ikramlar sunarken, ebeveynleri de son model Toyota’ları test etme imkanına erişecek.

23-24 Nisan tarihlerinde test sürüşüne katılanlar arasından da noter huzurunda yapılacak çekiliş ile 4 kişilik bir aile 2 gece 3 gün sürecek Paris Disneyland seyahati, 2 kişi de iPhone 6 kazanma şansını elde edecek.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı her yıl farklı etkinlikler ile kutlayan Toyota bu yıl da çocukları unutmadı. Toyota plazalarda, anne babalar en yeni Toyota’ları test ederken, çocuklar da 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı coşku ve eğlence içinde kutlayacaklar. 23-24 Nisan tarihleri arasında Toyota plazalara gelen çocuklar yüz boyama, resim çalışmaları ve farklı oyunlar oynayarak gönüllerince bir gün geçirecekler. Çocuklara bu anlamlı günde ayrıca çeşitli hediyeler de verilecek.