Jaguar Land Rover ve MINI markalarının Türkiye’deki distribütörlüğünü yapan Borusan Otomotiv, mart ayında belirli modelleri için uyguladığı kampanyasını duyurdu. Kampanya kapsamında, yeni Jaguar XE ve XF modelleri 24 ay yüzde 0,99’luk faiz oranı ile satın alınabiliyor. Satış sonrası hizmetlerde de Jaguar ve Land Rover markalarında 3 Yaş Üstü tüm modellerde mekanik işçilik ve parçada yüzde 20 indirim kampanyası bulunuyor.

Jaguar’ın F-Type modelinden ilham alan yeni sporcusu F-Pace, nisan ayında Borusan Otomotiv showroomlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Türkiye’de 180 beygir gücünde 2,0 litre dizel Ingenium motor ve 300 beygir gücünde 3,0 litre dizel motor seçenekleri ile sunulacak olan F-Pace 2,0 litre dizel Ingenium motor ile 0’dan 100 km’ye 8.7 saniyede çıkarken , 100’km de ortalama 5.3 litre yakıt tüketiyor.

MINI modelleri ise ay boyunca sabit € / TL kuru kampanyasına devam ediyor. MINI modellerinde 1 Euro, 3,04 TL’ye sabitlenmiş durumda. Ayrıca, tüm MINI modellerinde 24 ay vadeye ve 55.000 TL’ye kadarlık işlemlerde yüzde 0,99 faiz oranı kampanyası da mevcut.

BMW de kuru sabitledi

Kosifler Oto, baharın ilk kampanyasında BMW modellerine sabit kur avantajı uygulamaya başladı. Bağdat Caddesi ve Bostancı’daki showroomlarına gelen BMW müşterileri 1 Euro=3,09 TL’lik sabit kur fırsatından ve yüzde 0,89 faiz oranından faydalanabiliyor.Sadece Mart ayına özel olan bu kampanyadan yararlanmak için 26-27 Mart 2016 tarihlerinde showroomlarda düzenlenecek olan etkinliklere katılabilir ve ilgilendiğiniz otomobille test sürüşü yapabilirsiniz.