Opel’in roadshow etkinliğinde 1.6 dizel otomatik ailesi tam kadro sahaya indi. 12 Haziran’a kadar devam edecek olan etkinlikte isteyenler Astra, Insignia, Mokka, Corsa modelleriyle test sürüşü yapabiliyor.

“Gezici Showroom” konsepti adı altında devam eden etkinlikte, tır dorsesinde taşınan showroom vardığı şehirlerde vinç ile indirilip merkezi bir noktada Opel Showroom’u olarak konumlandırılıyor. Yerel bayilerin de hazır bulunduğu etkinliklere ilgi yüksek.

Opel Türkiye Genel Müdürü Özcan Keklik, “Opel olarak şu ana kadar Sakarya, Ankara, Samsun, Ordu, Trabzon, Erzurum, Elazığ, Malatya, Şanlıurfa, Gaziantep, İskenderun, Adana, Mersin, K.Maraş, Sivas ve Kayseri’yi ziyaret ettik. 1.6 dizel otomatik araçlarımız geçtiğimiz tüm şehirlerde yoğun ilgiyle karşılandı. Bu motor-şanzıman seçeneğimize güvenimiz tam. 2016’nın ilk dört ayında toplam satışlarımızın yaklaşık yüzde 40’ının bu seçenekten oluşması müşterilerimizin de beğenisinin kesin kanıtı. Tüm Opel meraklılarını bu deneyime ortak olmaları için gezici showroom’umuza davet ediyorum” dedi.

Roadshow Takvimi
26 Mayıs: Konya Kulesite Avm
27 Mayıs: Isparta Iyaşpark Avm
28 Mayıs: Antalya 5m Migros Avm
29 Mayıs: Denizli Teras Park
30 Mayıs: Aydın Forum Avm
1 Haziran Manisa Magnesia Forum Avm
4-5 Haziran: İzmir Forum Bornova Avm
6 Haziran: Afyonkarahisar Afium Avm
7 Haziran: Eskişehir Espark Avm
8 Haziran: Bursa Podyum Park
9 Haziran: Balıkesir Yaylada Avm
11 Haziran: Tekirdağ/Çorlu Orion Avm
12 Haziran: Edirne Keşan Cumhuriyet Meydanı