Boya ve döşeme koruma, oto kuaför ve bakım uygulamaları yapan Cal>Tex firmasının ResistAll markası, yeni veya kullanılmış araçlar fark etmeksizin işlem menüsündeki herhangi bir uygulamayı satın alan müşterilerine Mayıs ayı boyunca 290 TL değerindeki “Ön Cam Bakımı” uygulamasını hediye ediyor. Kampanya Mayıs ayı sonuna kadar tüm Bayraktar Otomotiv şubelerinde (İstinye, Çekmeköy, İzmir, Bursa ve Ankara) geçerli olacak.

Yeni nesil Nano teknoloji ile üretilen ResistAll, sıfır km araçlara trafiğe çıkmadan önce uygulandığında, dış etkenlerden kaynaklanan zararlara karşı garantili bir koruma sunuyor ve aracın ilk günkü gibi yeni kalmasını sağlıyor. Çevre ve insan dostu ResistAll ürünleri ile korunan otomobiller, güneş ışınlarından, çamurdan, endüstriyel döküntülerden, kuş pisliği lekelerinden, ağaç reçinelerinden, kireçli su lekelerinden ve hatta asit yağmurlardan bile uzun süre etkilenmiyor. ResistAll NG2 ve NG ürünlerinin üretiminde yeni nesil “Nano Teknoloji”nin kullanılması uzun süreli kalıcılık ve dayanıklılık sunulmasını sağlıyor.

ResistAll NG2 ve NG Koruma Hizmeti, yeni araçlarda 1, 3 ya da 5 yıl, ikinci el araçlarda ise 1 yıl garanti ile sunuluyor.